Szanowni Państwo,

zespół badawczy MultiLADA z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza Państwa do udziału w krótkim badaniu naukowym online.
Badacze z UW chcą dowiedzieć się, jak dzieci w wieku 34-48 miesięcy używają języka polskiego i zależy im na udziale możliwie dużej grupy rodziców. Pozwoli to lepiej zrozumieć rozwój językowy dzieci. Jeśli Państwa dziecko mówi po polsku i nie miało jeszcze czwartych urodzin (albo miało je mniej niż miesiąc temu), bardzo prosimy o wypełnienie kwestionariusza dostępnego pod poniższym linkiem. Nie powinno to Państwu zająć więcej niż kwadrans, a na koniec czeka na Państwa drobny upominek.

Link: https://bit.ly/irmik3

Pod powyższym linkiem znajdą też Państwo bardziej szczegółowe informacje oraz kontakt do zespołu MultiLADA UW. Badanie jest anonimowe i nie ma w nim pytań o żadne Państwa dane osobowe. Nie będzie też indywidualnie oceniany rozwój językowy Państwa dziecka. Zebrane wyniki będą analizowane jedynie zbiorczo. Pozwoli to na opracowanie norm dla kwestionariusza, który w przyszłości będzie dostępny bezpłatnie dla praktyków (logopedów, psychologów itp.). Dzięki temu w razie problemów z rozwojem językowym dzieci będą miały szansę na szybszą i dokładniejszą diagnozę i uzyskanie wsparcia.

Dziękujemy za Państwa pomoc!