Dziś nasze przedszkolaki miały niepowtarzalną okazję odwiedzić  Fabrykę Bombek. To niezwykła wycieczka, podczas której  mogły poznać proces powstawania kolorowych i błyszczących bombek świątecznych.

W fabryce dzieci miały okazję zobaczyć, jak zwykłe kawałki szkła zamieniają się w magiczne ozdoby świąteczne. Zadawały mnóstwo ciekawych pytań, obserwując pracę rzemieślników, którzy z pasją tworzyli te wyjątkowe dzieła sztuki.

Wizyta w fabryce nie tylko dostarczyła naszym przedszkolakom fascynującej rozrywki, ale także otworzyła przed nimi świat rzemiosła i tradycji związanej z przygotowaniami do świąt. Dzieci wróciły do przedszkola pełne wrażeń i pomysłów na własnoręczne ozdabianie bombek.

Dziękujemy Fabryce Bombek za serdeczne przyjęcie i dzielenie się z nami tajnikami tworzenia świątecznej magii. To z pewnością było wyjątkowe doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci naszych małych odkrywców!