20 marca 2024r. w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Głogowie odbyły się warsztaty wielkanocne „Wielkanocna pisanka” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Pana Rafaela Rokaszewicza. Warsztaty skierowane były do dzieci 5 i 6 letnich uczęszczających do głogowskich placówek. Celem warsztatów było kultywowanietradycjii rozwijanie zainteresowań zwyczajami wielkanocnymi. Uczestnicy warsztatów po przywitaniu przez Panią Dyrektor Martę Bereś oraz Pana Prezydenta RafaelaRokaszewicza, przystąpili do wykonania wielkanocnych pisanek techniką decoupage. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem zdobiły pisanki, wykazując się kreatywnością i zdolnościami plastycznymi.Efekty pracy uczestników warsztatów będzie można oglądać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Głogowie.Wszystkim uczestnikom warsztatów dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Życzymy zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych.