Uwaga Rodzice – od 6 maja 2020 przedszkole będzie czynne

Szanowni Rodzice!

Informujemy Państwa, że z dniem 6.05.2020 roku, najprawdopodobniej będzie uruchomiona placówka , w celu zapewnienia opieki dzieciom Rodziców pracujących zawodowo, bez możliwości zapewnienia swoim dzieciom opieki w trakcie świadczenia pracy. W placówce będzie świadczona opieka dla 10 dzieci w grupie. W związku z tym bardzo prosimy Państwa, jeżeli macie możliwość zapewnić opiekę swoim dzieciom to pozostawcie dzieci w domach, aby rodzice, którzy muszą wrócić do pracy, mieli możliwość z korzystania z opieki w przedszkolu.

W związku z tym będziemy do Państwa dzwonić  29 i 30 kwietnia – a lepiej byłoby gdybyście Wy nas informowali telefonicznie – czy potrzebujecie opieki nad dzieckiem. Ponieważ grupa dzieci będzie mogła liczyć ich tylko 10 – przyjmiemy tylko dzieci rodziców pracujących.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość i współpracę.