Dnia 16 czerwca grupa „Pszczółek” uroczyście pożegnała przedszkole. Uroczystość rozpoczęła się od przepięknie zatańczonego poloneza. Następnie dzieci prezentowały wiersze, piosenki oraz składały podziękowania zarówno rodzicom jak i wszystkim pracownikom przedszkola.  Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania ze strony  Pani Wicedyrektor oraz Pani Natalii, które podziękowały dzieciom, rodzicom za te wspaniałe lata i owocną współpracę. Nie zabrakło łez wzruszenia. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy oraz prezenty, zaś rodzicom, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki wręczono podziękowania. Głos zabrali również rodzice, którzy złożyli na ręce Pani Wicedyrektor ogromne podziękowania dla wszystkich pracowników  za rozwój, opiekę i trud włożony w ich dzieci. Po uroczystości zaproszono wszystkich  na piknik, podczas którego na dzieci czekało mnóstwo atrakcji.

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy bezpiecznych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.