24 listopada w naszym przedszkolu z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia odbył się ” Bal dla Misia „. Dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione pluszowe misie. Przedszkolaki miały okazję poznać historię powstania pluszowego misia oraz zobaczyć jak wyglądały pierwsze misie. Dzieci obiecały, że będą szanować swoje pluszaki i złożyły uroczystą przysięgę przyjaciela pluszowego misia. Podczas uroczystości nasze przedszkole odwiedził także niezwykły gość-  duży, prawdziwy Kubuś Puchatek. Został na balu i wszystkie dzieci miały okazję świetnie się bawi przy misiowych utworach. W podziękowaniu Kubusiowi za wspólny taniec i wspaniałą zabawę dzieci namalowały misiowi laurki. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu i radości. W przyszłym roku na pewno znowu zaprosimy do przedszkola nasze kochane pluszowe misie . Jeszcze raz bardzo dziękujemy Kubusiowi Puchatkowi, że nas odwiedził i bawił się razem z nami na „Balu dla Misia”.