Spotkanie z przedstawicielem Koła Łowieckiego „Odra”

Las

24 października do dwóch najstarszych grup zawitał niezwykły gość: Pan Krzysztof – Łowczy z Koła Łowickiego „Odra” w Głogowie. Na początku wizyty przywitał się z przedszkolakami swoim myśliwskim pozdrowieniem „Darz Bór”. Następnie zwrócił uwagę na konieczność dbania o zwierzęta i szanowanie ich środowiska naturalnego. Na pięknych planszach przedstawił zwierzęta występujące w naszych polskich lasach, a także ciekawostki z ich życia. Dzieci dowiedziały się co zrobić gdy spotkają dzikie zwierzę, a także miały możliwość obejrzeć kły dzika oraz poroże jelenia. Podczas wizyty chętnie odpowiadał na wszystkie pytania dotyczące mieszkańców lasu. Na zakończenie dzieci otrzymały od Pana Krzysztofa słodki upominek, a także wykonały pamiątkowe zdjęcie.

Bardzo dziękujemy naszemu gościowi za poświęcony czas i przekazanie cennej wiedzy.