Rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu wielkanocnego „Wielkanocny wierszyk”

28 marca 2023 r. w naszym Przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu wielkanocnego „Wielkanocny wierszyk”. Konkurs skierowany był do dzieci 5 i 6-letnich uczęszczających do głogowskich placówek. Naszymi reprezentantami był Dawid z grupy „Pszczółek” oraz Zosia z grupy „Biedronek”. Zadaniem uczestników było napisanie wraz z rodzicami wiersza o tematyce wielkanocnej. Celem konkursu było wzmocnienie więzi między dzieckiem a rodzicem, a także rozwinięcie zainteresowania zwyczajami i tradycjami Świąt Wielkanocnych. Wszystkie osoby biorące udział w konkursie wykazały się pomysłowością, a prace zostały napisane od serca i zgodnie z tematem. Rozstrzygnięcie konkursu uatrakcyjnił występ dzieci z grupy „Motylków”, które wykonały wielkanocną piosenką „Znaki Wielkanocy”. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone drobnymi upominkami i pamiątkowymi dyplomami. Fundatorem nagród był Urząd Miasta w Głogowie, Towarzystwo Ziemi Głogowskiej oraz Galeria Glogovia. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie oraz fundatorom za przekazanie nagród. Życzymy zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie rodzinnym.