Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt. „Głogów moje miasto w obiektywie”

We wtorek (tj. 06 czerwca) odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt. „Głogów moje miasto w obiektywie” organizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 21 w Głogowie. Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowania dzieci historią, pięknem naszego miasta oraz rozwijanie zainteresowań fotografowaniem jako jednej z form spędzania czasu wolnego rodzica z dzieckiem. Swoich sił próbowały dzieci  z grupy „Biedronki” – Mikołaj Marszałek, Łucja Tomaszewska, Ewa Szala oraz ich rodzice. Dorośli wcielili się w role fotografów a dzieci zaś pozostali modelami zdjęć, których tło przedstawiało zabytek, krajobraz miasta Głogowa. Gratulujemy Łucji za zdobycie wyróżnienia oraz Mikołajowi i Ewie za udział w konkursie.

Gratulujemy również rodzicom i dziękujemy za zaangażowanie.