19 czerwca cała przedszkolna społeczność wzięła udział w długo wyczekiwanej wycieczce do Wioski Indiańskiej w Ostaszowie. Po ok. 30 minutowej jeździe, dzieci zostały przywitane przez damy dworu oraz Indian. Młodsze dzieci przeniosły się w czasie i trafiły do indiańskiej wioski, gdzie poznały tradycje oraz życie dawnych Indian. Starsze, znalazły się w prawdziwym rycerskim obozowisku. Wszystkie miały możliwość sprawdzić swoje możliwości i umiejętności biorąc udział w rycerskich i indiańskich konkurencjach sportowych. Energię do dalszej zabawy na świeżym powietrzu dzieci zyskały dzięki przygotowanym wcześniej kiełbaskom z ogniska. Radość sprawiło również zwiedzanie mini zoo, gdzie duża atrakcją były alpaki oraz prawdziwy skunks. Wszystkie dzieci wracały z wycieczki zmęczone ale z uśmiechem na twarzy.