Dnia 06.06.2024r. odbył się w naszym przedszkolu wyjątkowy Piknik Rodzinny, który okazał się niezapomnianym wydarzeniem pełnym radości i zaangażowania. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, dzieciom oraz innym uczestnikom za wspaniałą atmosferę i wsparcie okazałe podczas tego wyjątkowego dnia. Piknik został zorganizowany przez przedszkole przy współpracy z Radą Rodzica oraz Teamem Sport Jerzy Górski.

Podczas pikniku zorganizowaliśmy akcję charytatywną, której celem było zebranie funduszy na pomoc dla Jasia Walosa. Dzięki wielkiemu sercu naszej społeczności udało nam się zebrać znaczną kwotę, która zostanie przekazana na leczenie i wsparcie potrzebującej rodziny. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę szlachetną inicjatywę!

Podczas pikniku mieliśmy również okazję zwiedzić radiowóz, co szczególnie ucieszyło nasze małe odkrywczynie i odkrywców. Oprócz tego czekały na nas liczne atrakcje, takie jak modelowanie balonów, doświadczenia wodne przy stacji badawczej, zabawy z bańkami wodnymi, dmuchane zamki oraz wiele innych rozrywek, które wzbogaciły nasze wspólne spotkanie.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wasze zaangażowanie i dobre serce sprawiły, że Piknik Rodzinny w naszym przedszkolu stał się niezapomnianym przeżyciem