V Międzyprzedszkolny konkurs wiedzy „Głogów – moja mała ojczyzna” pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa

W przedszkolu nr 17 w Głogowie odbył się V Międzyprzedszkolny konkurs pt.” Głogów – moja mała ojczyzna”. Anna i Ignacy z grupy „Pszczółek” dumnie reprezentowali nasze przedszkole. Dzieci recytowały wiersz mówiący o Głogowie. Było wiele konkurencji związanych z wiedzą o naszym mieście , miedzy innymi Quiz wiedzy. Następnie dzieci układały puzzle naszego herbu, tworzyły zbiory miejsc charakterystycznych dla naszego miasta, jak również wykonały pracę plastyczną. Na koniec gospodarze przygotowali dla wszystkich gości krótkie przedstawienie na podstawie legendy „Opowieść starego garnka”. Ania i Ignacy otrzymali piękne dyplomy ale również nagrody. Dziękujemy i gratulujemy wiedzy o Głogowie.