Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym ,,Głogów- moje miasto w obiektywie” organizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 21 w Głogowie. W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 3 do 6 lat, ze wszystkich przedszkoli z miasta Głogowa wraz ze swoimi rodzicami/opiekunami. Na konkurs fotograficzny dzieci wykonują wraz z rodzicami zdjęcia przedstawiające swoje ulubione miejsce, krajobraz, interesujące budowle, budynki ze szczególnym uwzględnieniem miejsc historycznych – zabytków w naszym mieście. Dziecko może być zarówno fotografem i samodzielnie wykonać fotografię, jak również wcielić się w rolę „modela”.

Zdjęcia należy przedłożyć organizatorowi w 2 wersjach, jako:

• wydrukowane/wywołane na papierze fotograficznym w formacie 20×30
  • pliki zdjęciowe zapisane na nośniku elektronicznym – płyta CD.

Do zdjęć umieszczonych w kopercie należy dołączyć metryczkę z imieniem i nazwiskiem dziecka i rodzica, nazwą i adresem placówki oraz grupy, do której uczęszcza uczestnik konkursu. Zgłaszając pracę uczestnik wyraża zgodę na publikowanie zdjęć na stronie internetowej oraz poza placówką.

Termin składania prac – 27 maja 2022 roku

Załączniki: