Dzień Przedszkolaka – ” Yaba daba doo byliśmy tam i tu…”

Dziś w naszym przedszkolu wielkie święto, a mianowicie – Dzień Przedszkolaka. Ten wyjątkowy czas był dniem pełnym atrakcji, a przewodni temat brzmiał „Yaba daba doo byliśmy tam i tu”. Każda z grup zaprezentowała wybranych przez siebie przedstawicieli. Grupa „Krasnoludków” przebrała się za kosmitów, dzieci z grupy „Żabek” wcielili się w rolę piratów. „Motylki” zaprosiły nas do świata jaskiniowców. „Biedronki” zaprezentowali dworskie tańce, zaś „Pszczółki” przypomniały jak wyglądały indiańskie zwyczaje. Nie zabrakło również wspólnych pląsów, tańców, roześmiany buź dzieci. Wszystkie przedszkolaki wspaniale się bawiły. Uświetnieniem uroczystości było wspólne odśpiewanie piosenki pt. „Dziecięce marzenia” w ramach akcji „Dzień przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je razem tańcem i piosenką”.

Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie dzieci,

uśmiechu na twarzy, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych  doświadczeń.