Dzisiaj w naszym przedszkolu gościliśmy górników! To niezwykłe spotkanie było dla naszych przedszkolaków prawdziwą lekcją  o trudnej, ale zarazem fascynującej pracy pod ziemią.

Górnicy z KGHM podzielili się swoją wiedzą na temat wydobycia surowców naturalnych, bezpieczeństwa pracy oraz roli, jaką odgrywają w naszym życiu codziennym. Dzieci miały okazję zobaczyć specjalistyczny sprzęt górniczy, a także zadawać mnóstwo pytań, na które nasi goście ochoczo odpowiadali.

To spotkanie nie tylko dostarczyło naszym przedszkolakom fascynujących informacji, ale także rozbudziło ich ciekawość świata i pokazało, że każdy zawód jest istotny i pełen pasji. Dziękujemy górnikowi z KGHM za poświęcony czas i dzielenie się z nami niezwykłą historią górniczą.