Drodzy Rodzice!

Informujemy , że w dniach od 04.11.2020r. (środa)  do 13.11.2020r. (piątek), zajęcia w naszym przedszkolu zostają zawieszone z powodu braków kadrowych. Prosimy w tych dniach nie przyprowadzać dzieci do przedszkola!!! Przedszkole będzie zamknięte.

Decyzja uzgodniona z Organem Prowadzącym – Prezydent Miasta Głogowa oraz pozytywnie zaopiniowana przez Państwową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Głogowie. O tym fakcie poinformowano także Kuratorium Oświaty. W przypadku pytań pozostaję do Państwa dyspozycji pod adresem e-mailowym przedszkola.

Informuję, że na stronie przedszkola – w zakładkach dla poszczególnych grup będą udostępniane Państwu materiały dla dzieci. Prosimy o współpracę i zrozumienie.

Dyrektor Marta Bereś