Jak co roku 20 września obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Przedszkolaka. W tym roku przy sprzyjającej pogodzie spędziliśmy dużo czasu w ogrodzie przedszkolnym, oddając się zabawie. Po przywitaniu przez Panią Dyrektor, dzieci zaśpiewały wspólnie piosenkę i zaczęły korzystać z atrakcji przygotowanych na ten dzień: Stacja –bukieciarstwo- „Jesienna ikebana” – z przygotowanych kwiatów, liści, traw i patyków dzieci komponowały jesienny bukiet, Stacja – malowanie na foliach- „Jesienne, malarskie poszukiwania”- dzieci  paluszkami malowały jesienny pejzaż na foliach umieszczonych między drzewami, Stacja- jesienny pokaz mody „ Ze starej szafy”- przedszkolaki w przygotowanych strojach prezentowały się na „wybiegu”, Stacja – „ W zdrowym ciele zdrowy duch”– każdy z przedszkolaków pokonał przygotowany tor przeszkód. Oprócz tego przygotowane były przekąski i słodkości a śmiechu i radości w tym dniu było wyjątkowo dużo. Wspaniale jest razem świętować!