Pożegnanie Przedszkola

11 czerwca rodzice i zebrani goście po raz ostatni mogli obejrzeć występ dzieci z najstarszej grupy.  W tym dniu nastąpiło uroczyste Pożegnanie Przedszkola przez „Pszczółki” połączone z Dniem Mamy i Taty. Uroczystość rozpoczęła się przepięknie odtańczonym polonezem, po którym dzieci otrzymały gromkie brawa. Nie zabrakło wzruszających wierszy i piosenek o rodzicach oraz pierwszych dniach w przedszkolu. Na zakończenie „Pszczółki” podziękowały swoim rodzicom za miłość i poczucie bezpieczeństwa, a pracownikom przedszkola za opiekę i trud włożony w wykonywaną pracę. Naszym Starszakom życzymy powodzenia i samych sukcesów na nowej drodze.