Wycieczka do Obory

W dniach 5.06 - 6.06. 2019 dzieci z naszego przedszkola wyjechały na wycieczkę do Krainy Bajek znajdującej się w miejscowości Obora koło Lubina. Na miejscu na przedszkolaków czekała moc atrakcji. Początkowo dzieci uczestniczyły w zabawie na bajkowych salach zabaw, następnie brały udział w zabawach zorganizowanych na świeżym powietrzu m. in. tor przeszkód, skoki na trampolinie. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Mini Zoo, poznanie wyglądu zwierząt, ich zwyczajów, oraz karmienie zwierząt. Wielką radość sprawiła również dzieciom przejażdżka na kucyku.