Dzień Przedszkolnego Matematyka

Matematyka jako „Królowa wszystkich nauk” ma swoje święto, które przypadało 12 marca. W tym dniu w każdej grupie odbyły się matematyczne, integracyjne zabawy, podczas których dzieci mogły sprawdzić swoje umiejętności, a także nauczyć się współdziałać w grupie. Starsze przedszkolaki w roli nauczycieli spisały się na medal.  Cierpliwie tłumaczyły i pomagały młodszym kolegom m.in. prawidłowo przeliczać elementy zarówno w języku angielskim jak i polskim, segregować przedmioty według danej cechy. Dzieci z młodszych grup okazały się wspaniałymi uczniami, słuchały rad „starszych” kolegów, a przy okazji uczyły się cierpliwie czekać na swoją kolej podczas kolejno wykonywanych zadań.