Spotkanie z Papugami

14 marca nasze Przedszkolaki odbyły kolejną "Żywą lekcję przyrody." Tym razem odwiedziły Ich Papugi-Kiki i Lili. Dzieci dowiedziały się skąd pochodzą te piękne ptaki, czym się charakteryzują i jak należy o nie dbać. Kiki i Lili z pomocą swojego opiekuna-pana Krzysztofa zaprezentowały wspaniałe sztuczki, m.in. fikołki, taniec, jazdę na niewidzialnym rowerku. Podczas zajęć Przedszkolaki miały okazję usłyszeć słowa powtarzane przez Papugi za swoim opiekunem, a także zachywycić się zjawiskowym lotem, który odbył się nad ich głowami. Ogromną radość sprawiła dzieciom możliwość pogłaskania i potrzymania tych pięknych ptaków.